Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
MAS Vyškovsko, z.s.
rozšířené vyhledávání

Společně pro venkov

Projekty spolupráce

Klimagrun2-web

KLIMAGRÜN - Klimatická zeleň

Datum: 1. 9. 2017

MAS Vyškovsko, z.s. je při Krajské síti MAS v Jihomoravském kraji zapojeno do realizace nového projektu vedený pod názvem "KLIMAGRÜN - Klimatická zeleň" v programu Interreg Rakousko - Česká republika 2014-2020, který je dalším projektem v programu Milion stromů.

Aktivizace potenciálu Jihomoravského kraje - Milion stromů

Datum: 1. 6. 2016

Vzešla ze společné snahy místních akčních skupin (MAS) o záchranu a propagaci tradičního ovocnářství a pěstitelství v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

Transparentní regionální rozvoj na principu metody LEADER

Datum: 1. 6. 2015

Cílem projektu bylo předávání zkušeností v oblasti činnosti místních akčních skupin (MAS), jejich aktivní spolupráce a využití a předání poznatků pro nové plánovací období.

Společně jsme na koni

Společně jsme na koni

Datum: 31. 12. 2014

Myšlenkou tohoto projektu bylo zatraktivnění území partnerů projektu, jimiž jsou MAS Společná cesta, ČR, MAS Hříběcí hory, ČR a MAS Malohont, SR.

Za tradicí moravského venkova

Za tradicí moravského venkova

Datum: 16. 6. 2014

V rámci projektu spolupráce tří místních akčních skupin: MAS Společná cesta, MAS Za humnama a MAS Strážnicko byla zmapována tradiční řemesla a řemeslná výroba v jednotlivých regionech.

Mladí hasiči - bezpečná budoucnost

Datum: 15. 3. 2013

Realizace projektu „Mladí hasiči bezpečná budoucnost“ se realizoval v roce 2013 a byl zaměřen na podporu SDH v regionech. K aktivitám projektu byly pořízeny potřeby pro činnost 21 oddílů SDH pracujících s dětmi a společné vybavení pro pořádání soutěží a akcí.

Radějov

Společně oživujeme historii venkova

Datum: 3. 12. 2012

Projekt „Společně oživujeme historii venkova“ předložily 3 partnerské MAS - MAS Společná cesta, Na cestě k prosperitě a MAS Strážnicko.

Najdi poklad ve svém regionu

Datum: 1. 8. 2012

Rádi bychom vám představili projekt „Najdi poklad ve svém regionu“, který podporuje pěší stezky, ale zároveň podporuje propagaci dvou sousedních regionů. Projekt zrealizovaly dvě MAS: MAS Společná cesta, o.s. a MAS Na cestě k prosperitě, o.s.

Společné putování za dědictvím regionů

Datum: 30. 11. 2011

V říjnu letošního roku byla dokončena realizace projektu spolupráce Společné putování za dědictvím regionů, která byla realizována v letech 2010 - 2011 za podpory EU a Programu rozvoje venkova.

Společně a každý zvlášť po stezkách

Datum: 10. 11. 2011

MAS Společná cesta, MAS Partnerství Moštěna a MAS Nízký Jeseník dne 10.11.2008 podaly žádost o podporu projektu ,,Za poznáním přírodních, kulturních a historických zajímavostí partnerských regionů", který řeší propagaci všech partnerských MAS jak napovídá sám název projektu.

Aktivity a projekty MAS

Fotogalerie

Poslední přidaná fotografie

MAS společně s Vámi

Projekty

Jsme na Facebooku


Mohlo by Vás zajímat