NZÚ Light

NPO_banner_barva.jpgEnergeticko-dotační poradenství a administrativní podpora klientům k Nová zelená úsporám Light ze strany MAS Vyškovsko, z.s. Cílem projektu jsou aktivity energeticko-dotačního poradenství prodomácnosti ohrožené energetickou chudobou a administrativnípodpora klientů při realizaci opatření z dotačního titulu NZÚL.Výsledné aktivity mají vést ke snížení energetické náročnostistávajících rodinných domů na území České republiky.

❗️MAS VYŠKOVSKO, Z.S. AKTUÁLNĚ NEPŘIJÍMÁ NOVÉ ŽADATELE!❗️

Můžete se obrátit na jinou MAS či EKIS na uvedeném odkaze: https://novazelenausporam.cz/poradenstvi-pro-nzu-light/. Děkujeme za pochopení.
Od 2. 5. 2023 jsou v platnosti nové Závazné pokyny pro žadatele a příjemce podpory v programu Nová zelená úsporám Light pro nízkopříjmové domácnosti v rámci Modernizačního fondu. Nově lze žádat i na solární systémy pro ohřev vody. Výše dotace je až 90 000,-. Zpětně na toto opatření mohou žádat i nemovitosti, které již podporu v NZÚL získaly.

Poradci MAS Vyškovsko, z.s.
Ing. Lucie Taušová
Bc. Helena Šilerová, DiS.
Telefon: 725 137 765 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zveme Vás na seminář o nových Závazných pokynech v NZÚL.
26. 5. 2023 od 18:00 Kalousova 613, Rousínov

Semin Rousnov Nov zelen sporm Light 1

Nová zelená úsporám Light

Nová zelená úsporám Light II leták



 

 

 

 

Posted in Uncategorised