Dotazník pro tvorbu SCLLD 2021 - 2027

Vážená paní, vážený pane,
blíží se nové programové období 2021-2027 a s ním i příprava nové Strategie komunitně vedeného místního rozvoje. Tato Strategie bude založena na záměrech sesbíraných přímo z území (od obcí, neziskových organizací, podnikatelů, příspěvkových organizací a dalších potenciálních žadatelů). Do Strategie bude nutné projednat požadavky z našeho území, aby plán přesně odpovídal jeho potřebám.

Realizační tým MAS Vyškovsko, z.s. vytvořila dotazník. Tento dotazník se týká projektových záměrů, které byste chtěli v následujících letech realizovat. Prosíme o bližší specifikace Vámi připravovaných investičních i neinvestičních záměrů, které nám pomohou ve zjištění konkrétních potřeb území.

Realizace těchto záměrů v průběhu období 2021-2027 není podmínkou. Pokud však nebude projektový záměr uveden ve Strategickém dokumentu (tedy ve strategii MAS), nelze ho přes MAS realizovat z žádného dotačního titulu. Proto je dobré si dobře promyslet projektové záměry a uvést více záměrů.

Dotazník naleznete  ZDE.

První strana dokumentu obsahuje potřebné informace týkající se žadatele a otázky ohledně jednoho záměru. Na další straně dokumentu jsou uvedeny otázky pro případné další 4 záměry. Pakliže chcete uvést více záměrů, znovu si musíte otevřít dokument.

Prosíme o vyplnění dotazníku nejpozději do středy 16.12.2020.

Děkujeme za Váš čas a těšíme se na Vaše záměry!

S dotazy se prosím obracejte na tel. číslo 725 137 765 nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Realizační tým MAS Vyškovsko, z.s.